РІШЕННЯ
«Про бюджет Сквирської міської
територіальної громади на 2021 рік»
(код бюджету 10561000000)
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22, 23, 77 Бюджетного кодексу України, міська рада:
В И Р І Ш И Л А:
1. Визначити на 2021 рік:
доходи міського бюджету у сумі 271 241 356 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету 269 821 156,00 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету 1 420 200,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
видатки міського бюджету у сумі 271 241 356,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету 259 624 499,00 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету 11 616 857,00 гривень згідно з додатком 3 до цього рішення;
повернення кредитів до загального фонду міського бюджету у сумі 0 гривень згідно з додатком № 4 до цього рішення;
профіцит за загальним фондом міського бюджету у сумі
10 196 657,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі
10 196 657,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 100 000,00 гривень, що становить 0,04 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;
резервний фонд міського бюджету у розмірі 300 000,00 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;
2
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.
3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.
4. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право міському голові:
1) розподіляти та перерозподіляти субвенції з державного бюджету, обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;
2) за погодженням з постійною комісією Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку розподіляти та перерозподіляти додаткові дотації з державного бюджету та обласного бюджету за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету.
5. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.
6. Затвердити розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 18 749 420,00 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.
7. Визначити у 2021 році граничний обсяг надання місцевих гарантій у сумі 0,00 гривень;
на 31 грудня 2021 року граничний обсяг місцевого боргу у сумі 0,00 гривень та граничний обсяг гарантованого місцевою радою у сумі 0,00 гривень.
8. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2021 рік:
1) до доходів загального фонду належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).
2) джерелами формування у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у підпункті 4 частини першої статті 15 Бюджетного кодексу України з дотриманням умов, визначених частиною першою статті 72 Бюджетного кодексу України.
3) джерелами формування у частині кредитування є повернення бюджетної позички (фінансова допомога на зворотній основі, надана у минулих роках).
3
9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2021 рік:
1) у частині доходів є надходження, визначені статею 691 Бюджетного кодексу України;
2) у частині фінансування є залишок бюджетних коштів, визначений у підпункті 4 частини першої статті 15 Бюджетного кодексу України, а також кошти, що передаються із загального фонду міського бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), відповідно до пункту 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України з дотриманням умов, визначених частиною першою статті 72 Бюджетного кодексу України;
3) у частині кредитування є надходження, визначені пунктами 10, 11 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України.
10. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду міського бюджету:
1) згідно з пунктом 1 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України та відповідні залишки коштів спеціального фонду спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною другою статті 71 Бюджетного кодексу України;
2) згідно з пунктом 2 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України та відповідні залишки коштів спеціального фонду спрямовуються на видатки, визначені статтею 209 Земельного кодексу України на охорону та раціональне використання природних ресурсів;
3) згідно з пунктом 6 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України та відповідні залишки коштів спеціального фонду спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною четвертою статті 13 Бюджетного кодексу України;
4) згідно з пунктом 9 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України спрямовуються на заходи, визначені надавачами відповідних субвенцій;
5) згідно з пунктом 10 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України та відповідні залишки коштів спеціального фонду, спрямовуються на надання кредитів з міського бюджету індивідуальним міським забудовникам;
6) згідно з пунктом 12 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України та відповідні залишки коштів спеціального фонду, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених пунктом 202 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України.
4
11. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду за їх економічною структурою на:
оплату праці працівників бюджетних установ (код 2110);
нарахування на заробітну плату (код 2120);
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 2220);
забезпечення продуктами харчування (код 2230);
оплату комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);
поточні трансферти місцевим бюджетам (код 2620);
поточні трансферти населенню (код 2700) ;
забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування (код 2282);
оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури (код 2240);
оплату енергосервісу (код 2276).
12. Відповідно до частини восьмої статті 16 Бюджетного кодексу України надати право Фінансовому управлінню Сквирської міської ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду згідно з Порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.
13. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України надати право Сквирській міській раді в особі Фінансового управілння Сквирської міської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
14. Надати право Фінансовому управлінню Сквирської міської ради:
1) в межах загального обсягу бюджетних призначень окремо за бюджетною програмою за загальним та спеціальним фондами міського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі
5
міського бюджету та кошторисах, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету;
2) погоджувати подання на повернення помилково або надміру зарахованих до міського бюджету платежів з відповідних бюджетних рахунків для зарахування надходжень, відкритих в органах Казначейства;
15. Головним розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити:
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) здійснення контролю за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів, наданих за операціями з кредитування бюджету;
4) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;
оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
5) у встановленому порядку розрахунки за довгостроковими зобов‘язаннями за енергосервісом;
6) у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;
7) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства.
16. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право міському голові за погодженням постійною комісією Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку
6
перерозподіляти видатки загального спеціального фонду, визначені головним розпорядникам коштів міського бюджету цим рішенням, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів міського бюджету, в тому числі у частині перерозподілу:
1) видатків між бюджетними програмами, в тому числі між витратами загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету;
2) видатків у межах однієї бюджетної програми, в тому числі між витратами загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету та за економічною класифікацією видатків, з урахуванням обмежень, визначених частиною 11 статті 23 Бюджетного кодексу України;
3) коштів на реалізацію місцевих програм, що фінансуються з міського бюджету;
4) об’єктів, видатки на які проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету.
17. Установити, що у разі зміни назв структурних підрозділів міської ради, повноваження головних розпорядників коштів міського бюджету, визначених цим рішенням, передаються структурним підрозділам міської ради, які є їх правонаступниками.
Фінансовому управлінню Сквирської міської ради, органу казначейства, структурним підрозділам міської ради після змін назв структурних підрозділів міської ради забезпечити зміни назв головних розпорядників коштів міського бюджету у документах, що використовуються у бюджетному процесі.
Установити, що передача бюджетних призначень від головного розпорядників коштів міського бюджету новоствореним структурним підрозділам міської ради у 2021 році здійснюється відповідно до вимог частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.
18. Фінансовому управлінню міської ради у процесі виконання міського бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетної програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету відповідно до частини сьомої статті 23 Бюджетного кодексу України.
19. Фінансовому управлінню міської ради у разі внесення змін до чинних нормативно-правовоих документів Міністерства фінансів України щодо класифікації видатків і кредитування місцевих бюджетів забезпечити врахування відповідних змін при складанні і виконанні розпису міського
7
бюджету на 2021 рік та врахувати зміни у класифікації видатків і кредитування місцевих бюджетів при поданні пропозицій щодо внесення змін до цього рішення.
20. Установити, що 3 01 січня 2021 року з бюджету Сквирської міської територіальної громади здійснюватимуться видатки на забезпечення діяльності бюджетних установ, закладів, визначених у додатку 3 до цього рішення, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.
21. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.
22. Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
23. Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення цього рішення на пізніше ніж через десять днів з дня його прийняття.
24. Інші положення, що регламентують процес виконання міського бюджету:
1) Головним розпорядникам коштів міського бюджету:
у тижневий термін забезпечити складання та затвердження кошторисів доходів і видатків бюджетних установ, планів використання бюджетних коштів одержувачів коштів міського бюджету і подати їх територіальному управлінню Державної казначейської служби;
затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;
забезпечити утримання чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.
2) Якщо після прийняття рішення про міський бюджет повноваження щодо виконання функцій або надання послуг, на яке затверджене бюджетне призначення, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника коштів міського бюджету до іншого, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншому головному розпоряднику бюджетних коштів, якому
8
це доручено за процедурою, визначеною частиною 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.
25. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сквирської міської ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку і голову Сквирської міської ради.
Міський голова Валентина ЛЕВІЦЬКА
м. Сквира
22 грудня 2020 року
№ 31 - 3–VІІІ
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до рішення №31-3-VIII від 22.12.2020 року Сквирської міської ради
«Про бюджет Сквирської міської територіальної громади
на 2021 рік»
Враховуючи підсумки 2020 року серед головних пріоритетів економічного і соціального розвитку Сквирської міської територіальної громади у 2021 році будуть:
сприяння створенню привабливого інвестиційного клімату у громаді та залучення стратегічних інвесторів у реальний сектор економіки громади;
збереження рівня доходів населення, пом’якшення ситуації на ринку праці в громаді, забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення;
підвищення якості надання освітніх послуг;
підвищення якості послуг у закладах охорони здоров’я;
підвищення ефективності енергоспоживання, здійснення заходів із енергозбереження в усіх сферах діяльності;
надійне функціонування систем життєзабезпечення населення, реформування і розвиток житлового та комунального господарства;
підвищення рівня соціальних стандартів і якості послуг, які безпосередньо надаються населенню, створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей, відродження культурних, просвітницьких традицій та спорту;
спрямування наявних ресурсів на соціально-економічний розвиток громади та підвищення доходів його жителів, створення умов для розвитку малого і середнього бізнесу;
активізація інвестиційної діяльності, продовження реконструкцій та поточних ремонтів об’єктів життєзабезпечення, розвиток та відновлення мережі доріг;
розв’язання екологічних проблем громади.
Основні завдання полягають у:
забезпеченні гідних умов життя громадян за рахунок нарощування та утримання рівня економічного зростання, проведення структурних перетворень, впровадження нових енергозберігаючих технологій;
стимулюванні раціонального використання енергоресурсів, що сприятиме забезпеченню потреби мешканців багатоповерхового та приватного секторів в енергоресурсах;
створенні позитивної тенденції, щодо залучення вітчизняних та іноземних інвестицій;
сприянні суб`єктам господарювання у реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на створення нових робочих місць, освоєння передових технологій;
забезпеченні подальшого розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення їх ролі у соціально-економічному житті громади;
забезпечення населення якісними комунальними послугами;
здійснення природоохоронних заходів, щодо призупинення погіршення стану навколишнього природного середовища: поліпшення якості питної води та впорядкування утилізації твердих побутових відходів.
До складу Сквирської міської територіальної громади увійшли 25 сільських рад, в яких проживає 16,8 тис.осіб населення.
Аналіз тенденцій соціально-економічного розвитку громади свідчить, що економіка громади розвивається під впливом складних і не завжди передбачуваних процесів, зумовлених наслідками соціально-економічних змін в країні.
Економічна стабільність громади забезпечується діяльністю суб'єктів господарської діяльності, представленими сг виробниками, підприємствами комунального господарства, торгівлі та сфери послуг, малим та середнім бізнес.
Програмними пріоритетами формування бюджетної політики Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік є прогнозування збалансованих показників бюджету та оптимальність витрачання бюджетних коштів.
В основу формування розрахункових показників доходів загального фонду бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік покладено вимоги діючого Бюджетного та Податкового кодексів України.
Розрахунок показників доходів бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021рік здійснено з врахуванням прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2021 рік з урахуванням впливу зовнішніх політичних, економічних та інших факторів і очікуваних тенденцій впливу цих факторів у перспективі, внесених змін до Бюджетного та Податкового кодексів.
При формуванні бюджету на 2021 рік було враховано:
уточнені статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2019 та 2020 роки;
фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2018року, 2019 року, 11 місяців 2020 року та очікувані надходження до кінця 2020 року з урахуванням місцевих рад, які увійшли до складу Сквирської міської територіальної громади
контингент платників та економічні показники, які впливають на обсяг платежів від бюджетоутворюючих платників.
Прогноз надходжень на 2021 рік складено виходячи із загальних принципів формування місцевих бюджетів та нормативів відрахувань загальнодержавних податків та зборів до бюджетів територіальних громад, визначених Бюджетним кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» , з урахуванням статей 64, 69-1 Бюджетного Кодексу України.
Загальний обсяг доходів Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік встановлений в сумі 271 241 356,00 грн. в тому числі загального фонду 269 821 156,00 грн, та спеціального фонду 1 420 200,00 грн.
Обсяг доходів загального фонду бюджету Сквирської міської територіальної громади (з урахуванням трансфертів) встановлений в сумі 269 821 156,00 грн., в тому числі: власні надходження – 166 647 400,00 грн., освітня субвенція з державного бюджету – 96 275 700,00 грн., дотація – 3 239 500,00 грн та субвенції з обласного бюджету – 3 658 556,00 грн.
Сумарний розрахунковий обсяг доходів загального фонду бюджету Сквирської міської територіальної громади (без урахування міжбюджетних трансфертів) на 2021 рік розрахований в сумі 166 647 400,00 грн зі зменшенням проти очікуваних надходжень 2020 року на суму 4 385 740,00 грн.
У структурі надходжень доходів загального фонду найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 65,1% , єдиний податок – 21,5%. плата за землю – 10,0%. Інші види надходжень займають незначне місце і становлять 3,4% .
Податок на доходи фізичних осіб обраховано згідно статті 64 Бюджетного Кодексу України з урахуванням росту показника мінімальної заробітної плати, постійного моніторингу стану розрахунків з бюджетом сільськогосподарських товаровиробників по податку утриманому з виплаченої орендної плати за земельні частки (паї).
Податок на доходи фізичних осіб є головним джерелом надходжень до бюджету Сквирської міської територіальної громади і запланований на 2021 рік в розмірі 108 411 500,00 грн., що на 3 184 555,00 грн. більше ніж очікувані надходження цього податку у 2020 році громад, які увійшли до складу Сквисрької міської територіальної громади. Темп росту цього податку 103,0%. Основною складовою податку на доходи фізичних осіб є податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами у вигляді заробітної плати. На 2021 рік прогноз надходжень по цьому виду податку складає 83 677 500,00 грн. Темп росту цього податку 105,0%.
Податок на прибуток підприємств комунальної власності на 2021 рік прогнозується в сумі 118 300,00 грн. Планові показники 2021 року заплановані на рівні фактичних надходжень 2020р. Основним платником цього виду податку у 2020 році є Відділ з управління комунальним майном.
Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів обрахована в сумі 259 800,00 грн. ( в т. ч. рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 206 800,00 грн., рентна плата за користування надрами – 53 000,00 тис. грн.). Рентна плата за користування надрами запланована зі зменшенням на суму рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення від ТОВ «Шамраївське» (у 2020 році – 300 928,00 грн.).
Внутрішні податки на товари та послуги у 2020 році складались з акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (пального), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пального), з акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. При формуванні дохідної частини бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік враховувались норми чинного бюджетного законодавства, а зокрема зарахування акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пального) з 2021 року до спеціального фонду державного бюджету України згідно п.1 та п. 2 частини третьої ст. 29 «Склад доходів Державного бюджету України» Бюджетного кодексу України Тому прогнозні надходження внутрішніх податків на товари та послуги на 2021 рік складаються з акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів і заплановані в сумі 1 800 200,00 грн. Згідно Закону України № 4100-д «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 05.11.2020року, який був прийнятий 15.12.2020 року акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пального) у 2021 році зараховуватиметься до місцевих бюджетів. (Очікувані надходження цих податків до зведеного бюджету Сквирського району у 2020 році складають 5 473 058 грн.).
Податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю. Податок на майно обраховано на 2021 рік в сумі 18 262 900,00 грн., (в т. ч. податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 1 426 200,00 тис. грн.(темп росту 113, %), плата за землю – 16 736 700,00 грн., транспортний податок - 100 000,00 грн.).
Вагомим джерелом формування доходів місцевих бюджетів є плата за землю. Показник надходження плати за землю обраховано виходячи з динаміки фактичних надходжень до місцевих бюджетів Сквирського району, які увійшли до складу Сквирської міської територіальної громади за попередні роки та контингенту платників. Планові показники 2021 року по платі за землю становлять 16 736 700,00 грн.
Єдиний податок на 2021 рік складає – 35 900 300,00 грн. з них єдиний податок з юридичних осіб – 4 400 000,00 грн.; єдиний податок з фізичних осіб – 16 200 300,00 грн. Темп росту єдиного податку із фізичних осіб 105%. Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий(звітний) рік дорівнює або перевищує 75% – 15 300 000,00 грн. При плануванні враховано норму зарахування єдиного податку у 2021 році до місцевих бюджетів 100%. Причинами зменшення планових показників на 2021 рік є авансові платежі у 2020 році по сільських радах на суму 700 000,00 грн.
Плата за надання адміністративних послуг обрахована на основі очікуваних надходжень 2020 року та збільшенням показника у 2020 році на 16 479,00 грн. і становить – 1 532 000,00 грн.
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом обраховано в сумі 66 600,00 грн. Згідно рішення сесії Сквирської районної ради № 08-18-07 від 26.10.2017 року припинено надходження плати за оренду цілісних майнових комплексів. Основні платники цього виду податку сплачували орендну плату через відділ з правління комунальним майном.
Плата державного мита на 2021 рік обрахована в сумі 282 400,00 грн.
Орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами обрахована згідно очікуваних надходжень цього податку у 2020 році та договорів оренди по сільським радам – 12 100,00 грн
Кошти від реалізації безхазяйного майна заплановані на рівні надходжень цього податку 2020 року – 300,00 грн.
Також у 2021 році заплановані надходження адміністративних штрафів та інших санкцій в сумі 1000,00 грн.
Відповідно до Закону про Державний бюджет України на 2021 рік доопрацьованого до другого читання освітня субвенція Сквирської міської територіальної громади становить 96 275 700,00 грн.
Згідно додатку № 5 розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 04.12.2020 року № 685 «Про схвалення проєкту рішення Київської обласної ради « Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік» в загальному фонді Сквирської міської територіальної громади передбачена дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 3 239 500,00 грн.
Також з обласного бюджету передбачені субвенції в сумі 3 658 556,00 грн:
на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 1 499 045,00 грн;
на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 584 211,00 грн;
на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 930 300,00 грн;
інші субвенції з місцевого бюджету (допомога особам, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС) – 645 000,00 грн.
По спеціальному фонду Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік прогнозовано суму надходжень 1 420 200,00 грн., в тому числі :
- власні надходження бюджетних установ – 1 335 200,00 грн.,
- екологічний податок – 85 000,00 грн.
Інформація про хід виконання
зведеного бюджету Сквирського району у 2020 році
За 2020 рік очікується виконання зведеного бюджету Сквирського районного бюджету (без урахування трансфертів) на 93,2 % (при уточненому плані 192 104 370,00 грн, фактично очікується отримати 178 946 016,00 грн.).
Основні показники очікуваного виконання дохідної частини зведеного бюджету Сквирського району за 2020 рік
(грн)
КБКД |
Доходи |
Фактичні надходження 2019 року |
Уточнений план на 2020 рік |
Очікувані надходження 2020 року |
Виконання % |
Темп росту очікуваних надх у 2020 році до факту 2019р |
|
10000000 |
Податкові надходження |
183 927 609,04 |
188 119 635,00 |
174 999 803,64 |
93,0% |
95,1% |
|
11010000 |
Податок та збір на доходи фізичних осіб |
120 360 465,68 |
121 730 000,00 |
109 914 793,72 |
90,3% |
91,3% |
|
11020200 |
Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності |
56 869,88 |
82 600,00 |
118 252,00 |
143,2% |
207,9% |
|
13010000 |
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів |
128 802,81 |
165 400,00 |
206 768,58 |
125,0% |
160,5% |
|
13030000 |
Рентна плата за користування надрами |
1 122 754,40 |
731 200,00 |
354 508,69 |
48,5% |
31,6% |
|
14020000 |
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) |
1 023 022,90 |
1 143 800,00 |
1 218 722,34 |
106,6% |
119,1% |
|
14030000 |
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) |
4 201 639,60 |
4 181 600,00 |
4 254 335,63 |
101,7% |
101,3% |
|
14040000 |
Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів |
1 657 602,96 |
1 765 200,00 |
1 838 427,68 |
104,1% |
110,9% |
|
18010100 18010200 18010300 18010400 |
Податок на нерухоме майно |
1 262 498,91 |
1 321 500,00 |
1 293 146,59 |
97,9% |
102,4% |
|
18010500 |
Земельний податок з юридичних осіб |
4 082 669,96 |
4 066 200,00 |
3 970 502,48 |
97,6% |
97,3% |
|
18010600 |
Орендна плата з юридичних осіб |
10 192 233,32 |
11 001 400,00 |
10 402 265,84 |
94,6% |
102,1% |
|
18010700 |
Земельний податок з фізичних осіб |
1 703 177,85 |
1 673 000,00 |
1 550 654,31 |
92,7% |
91,0% |
|
18010900 |
Орендна плата з фізичних осіб |
2 225 009,27 |
2 231 200,00 |
1 988 252,03 |
89,1% |
89,4% |
|
18011000 |
Транспортний податок з фізичних осіб |
0,00 |
21 300,00 |
21 360,37 |
100,3% |
0,0% |
|
18011100 |
Транспортний податок з юридичних осіб |
46 016,67 |
59 700,00 |
75 150,00 |
125,9% |
163,3% |
|
18050000 |
Єдиний податок |
35 864 844,83 |
37 945 535,00 |
37 792 663,38 |
99,6% |
105,4% |
|
20000000 |
Неподаткові надходження |
2 234 694,29 |
3 980 935,00 |
3 945 962,29 |
99,1% |
176,6% |
|
21081100 |
Адміністративні штрафи та інші санкції |
28 762,40 |
15 900,00 |
30 419,16 |
191,3% |
105,8% |
|
21081500 |
Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів |
49 600,00 |
36 100,00 |
40 827,39 |
113,1% |
82,3% |
|
22010000 |
Плата за надання адміністративних послуг |
1 759 811,55 |
1 874 000,00 |
1 517 547,97 |
81,0% |
86,2% |
|
22080400 |
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності |
36 724,90 |
40 300,00 |
66 632,29 |
165,3% |
181,4% |
|
22090000 |
Державне мито |
125 061,98 |
138 700,00 |
282 525,38 |
203,7% |
225,9% |
|
22130000 |
Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами |
104 251,23 |
67 800,00 |
35 762,24 |
52,7% |
34,3% |
|
24060000 |
Інші надходження |
130 482,23 |
1 808 135,00 |
1 972 247,86 |
109,1% |
1511,5% |
|
31010200 |
Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі |
3 770,00 |
3 800,00 |
250,00 |
6,6% |
6,6% |
|
Всього без урахування міжбюджетних трансфертів
|
186 166 073,33 |
192 104 370,00 |
178 946 015,93 |
93,2% |
96,1% |
Головним джерелом надходжень загального фонду є податок з доходів фізичних осіб. Його питома вага у структурі фактичних надходжень загального фонду зведеного бюджету складе 61,4 %. При плановому показнику 121 730 000,00 грн., фактично очікуються надходження в сумі 109 914 794,00 грн. Виконання складе 93,2%.
Невиконання планових показників по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати спричинене зменшенням надходжень у 2020 році порівняно з надходженнями 2019 року від найбільших платників Сквирського району. ВАТ УКРКАРТ припинили діяльність та розвиток свого бізнесу, звільнення працівників суттєво вплинуло на сплату ПДФО із заробітної плати (за січень-листопад 2020 року порівняно з надходженнями відповідного періоду 2019 року зменшення на 2 686 800,00 грн.(100%)). ВАТ Банкомзв’язок продали частину акцій, що призвело до зменшення сплати ПДФО із заробітної плати (за січень-листопад 2020 року порівняно з надходженнями відповідного періоду 2019 року зменшення на 2 869 500,00 грн.(100%)). ТОВ Шамраївський цукор не здійснює свою діяльність в повному обсязі (за січень-листопад 2020 року порівняно з надходженнями відповідного періоду 2019 року зменшення на 1 401 700,00 грн.(100%)). Зменшення надходжень ПДФО від ТОВ Сквирський КХП спричинене скороченням працівників. АФ Колос зменшення надходжень по ПДФО із заробітної плати на суму 2 618 700,00 грн.(100%).
Невиконання планових показників у 2020 році по податку з доходів фізичних осіб із доходів платника податку інших ніж заробітна плата та зменшення надходжень у 2020 року порівняно з надходженнями 2019 року спричинене сплатою у 2019 року ПДФО із дивідендів ПП Агро Олімп 2006 на суму 1 080 000,00 грн.(100%) ; ТДВ Шамраївський цукровий завод – 4 399 702,00 грн.(100%).; ФГ Нота – 703 911,00 грн.(100%) та ТОВ Грона – 4 634 675,00 грн. (100%). Також відбулося зменшення сплати ПДФО із земельних паїв за січень-листопад 2020 року порівняно з надходженнями відповідного періоду 2019 року на суму 4 645 000,00 грн. (100%).
В розрізі інших джерел доходів очікується виконання :
- очікувані надходження податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності становитимуть 118 252,00 грн при плановому показнику 82 600,00 грн. Очікуване виконання планових показників у 2020 році – 143,2%. Темп росту очікуваних надходжень 2020 року до фактичних надходжень 2019 року складає 207,9%. Основним платником цього виду податку є Відділ з управління комунальним майном – 90 435,00 грн., також: редакція газети „Вісник Сквирщини” ; КП СБ; КП СВ.
- рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 125,0%. Очікуються надходження по цьому виду податку в сумі 206 769,00 грн. Темп росту очікуваних надходжень 2020 року до фактичних надходжень 2019 року складе 160,5%.
- надходження рентної плати за користування надрами складуть 354 509,00 грн. При плановому показнику 731 200,00 грн. Зменшенням надходжень рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення від ТОВ «Шамраївське».
- внутрішні податки на товари та послуги, які включають акцизний податок з виробленого та ввезеного на митну територію України пального та акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 103,1%. Темп росту очікуваних надходжень 2020 року до фактичних надходжень 2019 року складе 110,9%.
- надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки очікується в сумі – 1 293 147,00 грн. при плані – 1 321 500,00 грн. Темп росту очікуваних надходжень 2020 року до фактичних надходжень 2019 року складе 102,4%.
- надходження плати за землю, яка включає земельний податок та орендну плату з юридичних та фізичних осіб очікується – 17 911 675,00 грн. при планових показниках – 18 971 800,00 грн. Виконання уточнених планових показників становитиме – 94,4%. До початкового плану виконання складе – 100,8%.
Найбільші платники по платі за землю у січні-листопаді 2020 року :
- транспортний податок планується отримати в сумі – 87 510,00 грн, що на 41 494,00 грн більше в порівнянні з надходженнями 2019 року. Платниками цього виду податку є ДП Кліринг Агро; ПП Новагрос; ПП Росава Агро; ТОВ Спецгідротех; Книш С.А.
- надходження єдиного податку, який включає єдиний податок з юридичних та фізичних осіб та єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків очікується в сумі 37 792 663,00 грн. при уточненому плановому показнику – 37 945 535,00 грн. Виконання уточнених планових показників становитиме – 99,6%. До початкового плану виконання складе – 110,6%.
Найбільші платники єдиного податку у січні-листопаді 2020 року :
- адміністративні штрафи надійдуть в сумі 71 247,00 грн.
- плата за надання адміністративних послуг – 1 517 548,00 грн, що на 242 264,0 грн менше у 2020 році ніж фактичні надходження 2019 року.
- надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 66 632,00 грн, що на 29 907,00 грн більше у 2020 році порівняно з фактичними надходженнями 2019 року.
- надходження державного мита очікується в сумі 282 525,00 грн. при плані 138 700,00 грн. , що на 157 463,00 грн більше у 2020 році порівняно з фактичними надходженнями 2019 року.
- надходження від орендної плати за водні об’єкти – 35 762,00 грн. Платниками цього податку є Сутиріна Т.Є; Потапчук Г.В; ТОВ Сквирський КХП; ТОВ Сервіс Агро; Красноголовець Ю.С.
- інші надходження складуть 1 972 248,00 грн. в тому числі повернення Департаментом фінансів Київської ОДА невикористаних коштів за 2019 рік в сумі 1 764 235,00 грн.
- кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі у 2020 році – 250,00 грн.
Очікувані надходження доходів спеціального фонду зведеного бюджету Сквирського району (без врахування міжбюджетних трансфертів ) у 2020 році складуть 4 292 990,00 грн., з них:
- екологічний податок – 97 501,00 грн;
- грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності – 8 450,00 грн;
- надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 395 611,00 грн;
- власні надходження бюджетних установ – 3 303 596,00 грн;
- кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення 487 832,00 грн.
Видаткова частина загального фонду зведеного бюджету району станом на 01.12.2020 року виконана на суму 241 402 333,61 гривень, що становить 88,1 % до затверджених бюджетних призначень на рік.
На фінансування установ соціально-культурної сфери та соціального захисту населення станом на 01.12.2020 року направлено 219 367 868,68 грн., що складає 90,9 відсотка до загального обсягу касових видатків.
Із цієї суми спрямовано на утримання:
- установ державного управління – 35 623 807,07 грн;
- установ освіти – 142 695 281,72 грн;
- установ охорони здоров’я – 16 391 571,79 грн;
-установ соціального захисту та соціального забезпечення – 12 611 854,82грн;
- установ культури і мистецтва –9 211 592,68 грн.;
- установ фізичної культури і спорту – 2 833 760,60 гривень.
На фінансування видатків із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери зведеного бюджету району направлено 182 839 400,40 грн, придбання медикаментів – 473 220,00 грн, придбання продуктів харчування 2 544 637,20 гривень, оплату комунальних послуг та енергоносіїв 17 167 100,09 гривень.
Пояснення до основних положень
проекту рішення «Про місцевий бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік"
за видатками і кредитуванням
Проект бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік за видатками відповідно до частини 1 статті 20 Бюджетного кодексу України сформований із застосуванням програмно-цільового методу з урахуванням положень наказу Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року №793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» (із змінами).
При формуванні видаткової частини проекту бюджету громади на 2021 рік враховано показники Проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Так, проект бюджету громади сформований з урахуванням таких положень:
- визначення обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на основі нової формули, яка враховує нормативну наповнюваність класів; виходячи з розрахункової кількості педагогічних працівників, визначеної, зокрема, на підставі навчального навантаження та нормативної наповнюваності класів, а також середньої заробітної плати вчителя в умовах 2020 року;
Бюджет громади сформовано з урахуванням принципів раціонального використання бюджетних коштів, підвищення ефективності видатків та концентрації їх на пріоритетних напрямках.
Ключовим завданням бюджетної політики залишатиметься забезпечення економічної стабільності, стійкості та збалансованості бюджетної системи.
При розрахунку фонду оплати праці враховано розмір з 01 січня 2021 року мінімального посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в сумі 2 670 гривень та 01 грудня 2021 року 2893 гривні та мінімальної зарплати в сумі 6000 гривень з 01 січня 2021 року та 6500 гривень з 01 грудня 2021 року.
Також в проекті бюджету враховані видатки на забезпечення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, посадові оклади яких мають встановлюватися на рівні мінімальної заробітної плати, та збережені додаткові надбавки, та інші виплати працівникам окремих галузей бюджетної сфери, які відповідно до внесених змін у законодавстві застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів місцевого бюджетів.
Для розрахунку видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270) у 2021 році установам та організаціям, які фінансуються за рахунок коштів бюджету громади, застосовано коефіцієнт до обсягу коштів, які передбачені у бюджеті поточного року зі змінами на 1,1%.
Розрахунки видатків на енергоносії та житлово-комунальні послуги на 2021 рік проведені з урахуванням економного використання бюджетних коштів, виходячи із фактичного споживання бюджетними установами енергоносіїв в натуральних показниках у 2020 році, з урахування діючих тарифів.
З метою ефективного та раціонального використання коштів, передбачених на споживання енергоносіїв актуальним залишається здійснення бюджетними установами енергозберігаючих заходів.
Видаткову частину міського бюджету на 2021 рік сформовано в сумі 271 241 356,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду – 259 624 499,00 гривень та спеціального фонду 11 616 857,00 гривень.
Обсяг видатків загального фонду на галузі бюджетної сфери становить 248 984 899,00 гривень з них:
державне управління – 31 192 000,00 гривень (питома вага у видатках загального фонду – 12,5%)
- освіта – 184 789 599,00 гривень (74,2 %);
- охорона здоров’я – 8 430 300,00 гривень (3,4 %);
- соціальний захист та соціальне забезпечення – 10 645 000,00 гривень (4,3 %);
- культура – 10 781 600,00 гривень (4,3 %),
- фізична культура і спорт – 3 146 400,00 гривень (1,3 %).
Обсяг видатків загального фонду міського бюджету на 2021 рік у розрізі структури видатків становить:
КПКВ 0100 Державне управління
На 2021 рік у міському бюджеті передбачені видатки на утримання апарту Сквирської міської ради та структурних підрозділів за КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» у сумі 30 500 000,00 гривень. Заробітна плата з нарахуваннями на утримання 115 штатних одиниць становить 29 143 700,00 гривень. Видатки з оплати комунальних послуг та енергоносіїв передбачені у сумі 648 000,00 грн., інші поточні видатки – 708 300,00 гривень.
У складі інших видатків на 2021 рік передбачені видатки:
- на фінансування програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов»язаних з діяльністю Сквирської міської ради на 2021-2025 роки за КПКВК 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» у сумі 200 000,00 гривень.
- на фінансування програми розвитку архівної справи на 2021 рік планується використати 342 000,00 гривень.
- на програму управління комунального майна передбачено спрямувати 150 000,00 гривень.
КПКВ 1000 Освіта
Видатки по галузі "Освіта" передбачені у сумі 184 023 200,00 грн., у тому числі: за загальним фондом 182 903 000,00 грн. (з них за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету 96 275 700,00 грн.), за спеціальним фондом - 1 120 200,00 грн.
За рахунок додаткової дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету на виплату заробітної плати непедагогічним працівникам передбачено 3 239 500,00 гривень.
За рахунок бюджетних призначень у 2020 році передбачено фінансування та утримання 36 бюджетних установ (дошкільні навчальні заклади - 8, загальноосвітні навчальні заклади – 22, 1 позашкільний заклад, 1 диятчий будинок, 3 установи, що не мають статусу юридичної особи ( господарча група, централізована бухгалтерія та центр професійного розвитку педагогічних працівників), 1 установа дитячої музичної школи).
Штатна чисельність працівників установ освіти на 01.11.2020 року становить 1227,0 одиниць, в тому числі:
- дошкільні навчальні заклади – 174,0 од.;
- загальноосвітні школи – 891,5 од.;
- дитячий будинок – 20,75 од;
- школи естетичного виховання – 48,0 од.;
- позашкільна освіта – 46,75 од.;
- інші заклади освіти (господарча група,центр профрозвитку педагогічних працівників, централізована бухгалтерія) – 46,0 од.
Педагогічним працівникам, за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету врахована матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.
Видатки на харчування по установах освіти заплановані в бюджеті в сумі 3 350 000,00 грн., у тому числі на харчування дітей в дошкільних закладах заплановано 850 000,000 грн., в загальноосвітніх школах – 2 000 000,00 грн., в дитячому будинку – 500 000,00 гривень.
Організація харчування закладів освіти буде проводиться відповідно до розпорядження голови Сквирської міської ради «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та дітей дошкільного віку у навчально-виховних комплексах закладах дошкільної освіти громади». Батьківська плата за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних групах навчально-виховних комплексів встановлена у розмірі, що складає 50% від вартості харчування у НВК та ДНЗ сільської місцевості та 60% від вартості харчування у ДНЗ м.Сквира.
Вартість харчування однієї дитини в день в навчально-виховних комплексах (в дошкільних групах) та дошкільних навчальних закладах об'єднаної територіальної громади встановлено в межах 25-29 гривень в день, в дитячому будинку на рівні 90-100 гривень в день на динину.
Загалом у прогнозних показниках загального фонду на 2021 рік галузі Освіта враховані видатки на:
- заробітну плату з нарахуваннями на неї – 156 614 900,00 грн.;
- оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 15 550 700,00 грн.;
- медикаменти та перев’язувальні матеріали – 40 000,00 грн. ;
- харчування – 3 350 000,00 грн. ;
- інші поточні видатки – 7 347 400,00 грн. (придбання паливо-мастильних матеріалів, видатки на відрядження, сплата за вивезення твердого побутового сміття, сплата за телефонний зв’язок та Інтернет, сплата за заправку та ремонт картриджів, придбання миючих та канцелярських товарів, передплата періодичних видань, господарчі товари та ін.).
За рахунок субвенції з державного бюджету передбачені видатки на утримання Інклюзивно-ресурсного центру на суму 1 499 045,00 гривень.
За рахунок коштів субвенції з державного бюджеут на підтримку осіб з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної та загальноосвітньої освіти планується виплати заробітної плати за викладені години педагогічного навантаження і придбати предмети та матеріали довгострокового користування в класи з інклюзивною освітою на суму 196 657,00 гривень.
КПКВ 2000 Охорона здоров’я
Видатки на "Охорону здоров’я" на 2021 рік визначені з урахуванням продовження реалізації заходів реформи фінансування системи охорони здоров’я відповідно до Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення".
З бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік заплановано фінансування видатків на енергоносії в сумі 4 300 000,00 гривень через Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Сквирська центральна районна лікарня на 2021-2022 роки.
Через Програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2021 роки планується утримання фельдшерсько-акушерських пунктів та пункту невідкладної допомоги у сумі 3 200 000,00 гривень.
За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров»я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном передбачено використати 930 300,00 гривень.
КПКВ 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення
Видатки на "Соціальний захист та соціальне забезпечення" на 2021 рік заплановані в сумі 10 645 000,00 грн. Зокрема на забезпечення соціальними послугами за місцевм проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв»язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю передбачено 8 200 000,00 гривень. На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам територіального центру планується 7 480 400,00 гривень на придбання медикаментів та забезпечення продуктами харчування планується використати 90 000,00 гривень. На оплату за спожиті комунальні послуги та енергоносії передбачено 368 600,00 гривень.
На реалізацію програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки передбачено спрямувати 1 800 000,00 гривень у тому числі:
За рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету за рахунок коштів обласного бюджету передбачені видатки на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 645 000,00 гривень.
КПКВ 4000 Культура і мистецтво
Проєктом розрахунків бюджету на 2021 рік по галузі "Культура і мистецтво" на утримання установ культури видатки передбачені в обсязі 10 781 600,00 грн.
За рахунок бюджетних призначень у 2021 році передбачено фінансування та утримання:
Загальна штатна чисельність працівників установ культури на 01.11.2020 року становить 109,75 одиниць.
Запропонований проєкт бюджету на 2021 рік забезпечує згідно чинного законодавства видатки на оплату праці, нарахування на неї, видатки на комунальні послуги та енергоносії по всіх установах в мінімальному розмірі.
У проєкті бюджету на 2021 рік враховані видатки:
- на заробітну плату з нарахуваннями на неї – 9 940 900,00 грн;
- оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 443 000,00 грн;
- інші поточні видатки – 397 700,00 грн.
КПКВ 5000 Фізична культура і спорт
Проєктом бюджету на 2021 рік передбачені видатки на розвиток фізичної культури та спорту громади в обсязі 3 146 400,00 грн. в тому числі в рамках реалізації Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2025 роки передбачено 100 000,00 гривень на виконання заходів програми.
За рахунок бюджетних призначень за загальним фондом 2021 році передбачено фінансування та утримання ДЮСШ на суму 3 046 400 грн. На виплату заробітної плати планується використати 2 882 900,00 гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв 78 000,00 гривень, на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань передбачені видатки в сумі 50 000,00 грн.
Прогнозована штатна чисельність працівників закладу у 2021 році становитиме 24,25 одиниць.
Запропонований проєкт бюджету на 2021 рік забезпечує згідно чинного законодавства видатки на оплату праці, нарахування на неї, видатки на комунальні послуги та енергоносії у розмірі мінімальної потреби.
КПКВ 6000 Житлово-комунальне господарство
Проєктом бюджету на 2021 рік на проведення заходів із благоустрою передбачено за рахунок загального фонду 7 143 700,00 гривень та за рахунок спеціального фонду 105 000,00 гривень в тому числі:
КПКВ 7000 Економічна діяльність
На "Економічну діяльність" заплановані на 2021 рік по загальному фонду кошти в сумі 10 764 196,00 гривень у тому числі:
КПКВ 8000 Інша діяльність
На реалізацію заходів з охорони та раціонального використання природних ресурсів за Програмою охорони навколишнього середовища на території Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки проєктом бюджету заплановані видатки загального фонду на суму 85 000,00 грн. (надходження екологічного податку).
З урахуванням норм статті 24 Бюджетного кодексу України у проєкті місцевого бюджету передбачено резервний фонд з обсягом видатків по загальному фонду у сумі 300 000,00 гривень.
КПКВ 9000 Міжбюджетні трансферти
В проекті міського бюджету на 2021 рік заплановано реверсну дотацію у сумі 1 788 900,00 гривень, яка буде перераховуватися відповідно до помісячного розпису Державного бюджету на 2021 рік щодекади рівними частинами.
Спеціальний фонд
Видатки спеціального фонду місцевого бюджету Сквисрької міської ради на 2021 рік заплановано в сумі 11 616 857,00 гривень. (з них видатки бюджету розвитку – 10 196 657,00 грн.)
Видатки бюджетних установ від власних надходжень в 2021 році заплановані в розмірі 1 420 200,00 грн., з них на:
– продукти харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах громади за рахунок коштів, що сплачують батьки в обсязі 900 000,00 грн.;
– заробітну плату з нарахуваннями за рахунок батьківської плати по Сквирській дитячій музичній школі в обсязі 195 200,00 грн.;
- енергоносії та комунальні послуги в обсязі 105 000,00 грн.
– поточні видатки в обсязі 135 000,00 грн. ,
За рахунок надходжень екологічного податку в обсязі 85 000,00 грн заплановано проведення природоохоронних заходів за рахунок цільових фондів в рамках реалізації програми охорони навколишнього середовища на території Сквирської міської територіальної громадина на 2021-2025 роки (КПКВ 8340).
За рахунок коштів, що передаються із загального фонду місцевого бюджету міської ради до бюджету розвитку, заплановані видатки в обсязі 10 000 000,00 грн., зокрема:
Інформація щодо погашення місцевого боргу,
обсягів та умов місцевих запозичень
Станом на 01 листопада 2020 року за Сквирською міською радою борги та запозичення не обліковуються.
Розміщення проекту рішення Сквирської міської ради
«Про бюджет Сквирської міської територіальної громади
на 2021 рік»
Відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення Сквирської міської ради «Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік» розміщено на сайті міської ради.
Заступник міського голови Людмила СЕРГІЄНКО
Додаток №2 | |||||
до рішення сесії Сквирської міської ради | |||||
від 22.12.2020 року № 31-3-VІІІ | |||||
"Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік" | |||||
Фінансування бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік" | |||||
10561000000 | |||||
(код бюджету) | |||||
(грн.) | |||||
Код | Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | в тому числі бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Фінансування за типом кредитора | |||||
200000 | Внутрішнє фінансування | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
203000 | Інше внутрішнє фінансування | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
203410 | Одержано | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
203420 | Повернено | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
205000 | Фінансування за рахунок залишків коштів на рахунках бюджетних установ | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
205100 | На початок періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
205200 | На кінець періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
208000 | Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
208100 | На початок періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
208200 | На кінець періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
208400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
Х | Загальне фінансування | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
Фінансування за типом боргового зобов"язання | |||||
600000 | Фінансування за активними операціями | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
602100 | На початок періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
602200 | На кінець періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
603000 | Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
603000 | Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Х | Загальне фінансування | 0,00 | -10196657,00 | 10196657,00 | 10196657,00 |
Міський гоова | Валентина ЛЕВІЦЬКА |
Додаток №3 | ||||||||||||||||
до рішення сесії Сквирської міської ради | ||||||||||||||||
від 22.12.2020 року № 31-3-VІІІ | ||||||||||||||||
"Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік" | ||||||||||||||||
РОЗПОДІЛ | ||||||||||||||||
видатків бюджету Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік" | ||||||||||||||||
10561000000 | ||||||||||||||||
(код бюджету) | ||||||||||||||||
(грн.) | ||||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | ||||||||||
усього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | усього | у тому числі бюджет розвитку | видатки споживання | з них | видатки розвитку | ||||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | |||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
0100000 | Сквирська міська рада (головний розпорядник) | 39772300,00 | 39772300,00 | 23888538,00 | 648000,00 | 0,00 | 10085000,00 | 10000000,00 | 85000,00 | 0,00 | 0,00 | 10000000,00 | 49857300,00 | |||
0110000 | Сквирська міська рада (відповідальний виконавець) | 39772300,00 | 39772300,00 | 23888538,00 | 648000,00 | 0,00 | 10085000,00 | 10000000,00 | 85000,00 | 0,00 | 0,00 | 10000000,00 | 49857300,00 | |||
0100 | ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ | 31192000,00 | 31192000,00 | 23888538,00 | 648000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 31192000,00 | |||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 30500000,00 | 30500000,00 | 23888538,00 | 648000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30500000,00 | |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 692000,00 | 692000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 692000,00 | |
Програма фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов"язаних з діяльністю Сквирської міської ради на 2021-2025 роки | 200000,00 | 200000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 200000,00 | ||||
Програма розвитку архівної справи на 2021 рік | 342000,00 | 342000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 342000,00 | ||||
Програма комунального майна Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки | 150000,00 | 150000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 150000,00 | ||||
2000 | ОХОРОНА ЗДОРОВ"Я | 8430300,00 | 8430300,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 8430300,00 | |||
0112010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 4300000,00 | 4300000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4300000,00 | |
0112111 | 2111 | 0726 | Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги | 3200000,00 | 3200000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3200000,00 | |
0112144 | 2144 | 0763 | Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 930300,00 | 930300,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 930300,00 | |
6000 | ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 642804,00 | 642804,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 642804,00 | 642804,00 | |||
0116040 | 6040 | 0620 | Заходи, пов"язані з поліпшенням питної води | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 642804,00 | 642804,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 642804,00 | 642804,00 | |
7000 | ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ | 150000,00 | 150000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9357196,00 | 9357196,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9357196,00 | 9507196,00 | |||
0117130 | 7130 | 0421 | Здійснення заходів із землеустрою | 150000,00 | 150000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 150000,00 | |
0117370 | 7370 | 0490 | Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7400256,00 | 7400256,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7400256,00 | 7400256,00 | |
0117461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1956940,00 | 1956940,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1956940,00 | 1956940,00 | |
8000 | ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 85000,00 | 0,00 | 85000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 85000,00 | |||
0118340 | 8340 | 0540 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 85000,00 | 0,00 | 85000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 85000,00 | |
0600000 | Відділ освіти Сквирської міської ради (головний розпорядник) | 182717599,00 | 182717599,00 | 128575700,00 | 15430700,00 | 0,00 | 1096657,00 | 196657,00 | 900000,00 | 0,00 | 0,00 | 196657,00 | 183814256,00 | |||
0610000 | Відділ освіти Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | 182717599,00 | 182717599,00 | 128575700,00 | 15430700,00 | 0,00 | 1096657,00 | 196657,00 | 900000,00 | 0,00 | 0,00 | 196657,00 | 183814256,00 | |||
1000 | ОСВІТА | 179671199,00 | 179671199,00 | 126212600,00 | 15352700,00 | 0,00 | 1096657,00 | 196657,00 | 900000,00 | 0,00 | 0,00 | 196657,00 | 180767856,00 | |||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 20502500,00 | 20502500,00 | 14000000,00 | 1902500,00 | 0,00 | 600000,00 | 0,00 | 600000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 21102500,00 | |
0611021 | 1021 | 0921 | Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти | 43620680,00 | 43620680,00 | 19335400,00 | 12785200,00 | 0,00 | 300000,00 | 0,00 | 300000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 43920680,00 | |
0611024 | 1024 | 0910 | Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках | 2419500,00 | 2419500,00 | 1200000,00 | 300000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2419500,00 | |
0611031 | 1031 | 0921 | Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти | 95423700,00 | 95423700,00 | 78214500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 95423700,00 | |
0611034 | 1034 | 0910 | Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках | 852000,00 | 852000,00 | 700000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 852000,00 | |
0611070 | 1070 | 0960 | Надання позашкільної освіти закладами позашкільної, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 4837000,00 | 4837000,00 | 3600000,00 | 173000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4837000,00 | |
0611141 | 1141 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 10107500,00 | 10107500,00 | 7700000,00 | 192000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10107500,00 | |
0611142 | 1142 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | 21720,00 | 21720,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 21720,00 | |
0611152 | 1152 | 0990 | Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок освітньої субвенції | 1499045,00 | 1499045,00 | 1228700,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1499045,00 | |
0611200 | 1200 | 0990 | Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами | 387554,00 | 387554,00 | 234000,00 | 0,00 | 0,00 | 196657,00 | 196657,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 196657,00 | 584211,00 | |
5000 | ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ | 3046400,00 | 3046400,00 | 2363100,00 | 78000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3046400,00 | |||
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 3046400,00 | 3046400,00 | 2363100,00 | 78000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3046400,00 | |
0800000 | Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради (головний розпорядник) | 10645000,00 | 10645000,00 | 6131500,00 | 368600,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10755000,00 | |||
0810000 | Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | 10645000,00 | 10645000,00 | 6131500,00 | 368600,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10755000,00 | |||
3000 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | 10645000,00 | 10645000,00 | 6131500,00 | 368600,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10755000,00 | |||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 30000,00 | 30000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30000,00 | |
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв"язку | 250000,00 | 250000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 250000,00 | |
0813050 | 3050 | 1070 | Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи | 645000,00 | 645000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 645000,00 | |
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 8200000,00 | 8200000,00 | 6131500,00 | 368600,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 110000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 8310000,00 | |
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 1520000,00 | 1520000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1520000,00 | |
1000000 | Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (головний розпорядник) | 16000000,00 | 16000000,00 | 11818200,00 | 641000,00 | 0,00 | 220200,00 | 0,00 | 220200,00 | 160000,00 | 0,00 | 0,00 | 16220200,00 | |||
1010000 | Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | 16000000,00 | 16000000,00 | 11818200,00 | 641000,00 | 0,00 | 220200,00 | 0,00 | 220200,00 | 160000,00 | 0,00 | 0,00 | 16220200,00 | |||
1000 | ОСВІТА | 5118400,00 | 5118400,00 | 3950000,00 | 198000,00 | 0,00 | 220200,00 | 0,00 | 220200,00 | 160000,00 | 0,00 | 0,00 | 5338600,00 | |||
1011080 | 1080 | 0960 | Надання спеціальної освіти мистецькими школами | 5118400,00 | 5118400,00 | 3950000,00 | 198000,00 | 0,00 | 220200,00 | 0,00 | 220200,00 | 160000,00 | 0,00 | 0,00 | 5338600,00 | |
4000 | КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО | 10781600,00 | 10781600,00 | 7868200,00 | 443000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10781600,00 | |||
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 3546700,00 | 3546700,00 | 2700000,00 | 117500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3546700,00 | |
1014040 | 4040 | 0824 | Забезпечення діяльності музеїв і виставок | 269900,00 | 269900,00 | 190000,00 | 17000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 269900,00 | |
1014060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів | 5877200,00 | 5877200,00 | 4170000,00 | 290000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 5877200,00 | |
1014081 | 4081 | 0829 | Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 1087800,00 | 1087800,00 | 808200,00 | 18500,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1087800,00 | |
5000 | ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ | 100000,00 | 100000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100000,00 | |||
1015011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 100000,00 | 100000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100000,00 | |
1200000 | Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (головний розпорядник) | 8400700,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 8400700,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 8505700,00 | |||
1210000 | Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | 8400700,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 8400700,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 8505700,00 | |||
6000 | ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО | 7143700,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7143700,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 7248700,00 | |||
1216014 | 6014 | 0620 | Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів | 1399300,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1399300,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1399300,00 | |
1216030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | 5744400,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 5744400,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 105000,00 | 0,00 | 5849400,00 | |
7000 | ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ | 1257000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1257000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1257000,00 | |||
1217461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 1257000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1257000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1257000,00 | |
3700000 | Фінансове управління Сквирської міської ради (головний розпорядник) | 2088900,00 | 1788900,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2088900,00 | |||
3710000 | Фінансове управління Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | 2088900,00 | 1788900,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2088900,00 | |||
8700 | РЕЗЕРВНИЙ ФОНД | 300000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 300000,00 | |||
37198710 | 8710 | 0133 | Резервний фонд місцевого бюджету | 300000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 300000,00 | |
9000 | МІЖБЮДЖЕТНІ ТРАНСФЕРТИ | 1788900,00 | 1788900,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1788900,00 | |||
3719110 | 9110 | 0180 | Реверсна дотація | 1788900,00 | 1788900,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1788900,00 | |
Х | Х | Х | УСЬОГО | 259624499,00 | 250923799,00 | 170413938,00 | 17088300,00 | 8400700,00 | 11616857,00 | 10196657,00 | 1420200,00 | 160000,00 | 105000,00 | 10196657,00 | 271241356,00 | |
Міський голова | Валентина ЛЕВІЦЬКА |
Додаток №5 | ||||
до рішення сесії Сквирської міської ради | ||||
від 22.12.2020 року №31-3-VІІІ | ||||
"Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік" | ||||
Міжбюджетні трансферти на 2021 рік | ||||
10561000000 | ||||
(код бюджету) | ||||
1. Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів | ||||
(грн.) | ||||
Код Класифікації доходу бюджету/Код бюджету | Найменування трансферту / Найменування бюджету-надавача міжбюджетного трансферту | Усього | ||
1 | 2 | 3 | ||
І. Трансферти до загального фонду бюджету | ||||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 96275700,00 | ||
99000000000 | Державний бюджет України | 96275700,00 | ||
41040200 | Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров"я за рахунок відповідної додатокової дотації з державного бюджету | 3239500,00 | ||
10100000000 | Обласний бюджет Київської області | 3239500,00 | ||
41051000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | 1499045,00 | ||
10100000000 | Обласний бюджет Київської області | 1499045,00 | ||
41051200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 584211,00 | ||
10100000000 | Обласний бюджет Київської області | 584211,00 | ||
41053900 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 645000,00 | ||
10100000000 | Обласний бюджет Київської області | 645000,00 | ||
41055000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 930300,00 | ||
10100000000 | Обласний бюджет Київської області | 930300,00 | ||
ІІ. Трансферти до спеціального фонду бюджету | ||||
- | - | 0,00 | ||
Х | УСЬОГО за розділами І, ІІ у тому числі: | 103173756,00 | ||
Х | загальний фонд | 103173756,00 | ||
Х | спеціальний фонд | 0,00 | ||
2. Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам | ||||
(грн) | ||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету/Код бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Найменування трансферту / Найменування бюджету - отримувача міжбюджетного трансферту | Усього | |
1 | 2 | 3 | 4 | |
І. Трансферти із загального фонду бюджету | ||||
3719110 | 9110 | Реверсна дотація | 1788900,00 | |
99000000000 | Державний бюджет України | 1788900,00 | ||
ІІ. Трансферти із спеціального фонду бюджету | ||||
Х | УСЬОГО за розділами І, ІІ у тому числі: | 1788900,00 | ||
Х | загальний фонд | 1788900,00 | ||
Х | спеціальний фонд | 0,00 | ||
Міський голова | Валентина ЛЕВІЦЬКА | |||
Додаток № 7 | |||||||||
до рішення сесії Сквирської міської ради | |||||||||
від 22.12.2020 року № 31-3-VІІІ | |||||||||
"Про бюджет Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік"" | |||||||||
Розподіл витрат районного бюджету Сквирського району на реалізацію місцевих /регіональних програм у 2020 році | |||||||||
10561000000 | |||||||||
(код бюджету) | (грн.) | ||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Найменування місцевої /регіональної програми | Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
0100000 | Сквирська міська рада (головний розпорядник) | х | х | 8427000,0 | 8342000,0 | 85000,0 | 0,0 | ||
0110000 | Сквирська міська рада (відповідальний виконавець) | х | х | 8427000,0 | 8342000,0 | 85000,0 | 0,0 | ||
0100 | ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ | х | х | 692000,0 | 692000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов"язаних з діяльністю Сквирської міської ради на 2021-2025 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №11-3-VІІІ | 200000,0 | 200000,0 | 0,0 | 0,0 |
Програма розвитку архівної справи у Сквирській міській територіальній громаді на 2021 рік | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №13-3-VІІІ | 342000,0 | 342000,0 | 0,0 | 0,0 | ||||
Програма управління комунального майна Сквирської територіальної громади на 2021-2025 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №10-3-VІІІ | 150000,0 | 150000,0 | 0,0 | 0,0 | ||||
2000 | ОХОРОНА ЗДОРОВ"Я | х | х | 7500000,0 | 7500000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0212010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | Програма розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Сквирська центральна районна лікарня на 2021-2022 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №88-3-VІІІ | 4300000,00 | 4300000,00 | 0,00 | 0,00 |
0211111 | 2111 | 0726 | Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги | Програма розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2021 рік | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №87-3-VІІІ | 3200000,0 | 3200000,0 | 0,0 | 0,0 |
7000 | ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ | х | х | 150000,0 | 150000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0117130 | 7130 | 0421 | Здійснення заходів із землеустрою | Програма розвитку земельних відносин та охорони земель, продажу земельних ділянок, в тому числі на земельних торгах у формі аукціону Сквирської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №12-3-VІІІ | 150000,0 | 150000,0 | 0,0 | 0,0 |
8000 | ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ | х | х | 85000,0 | 0,0 | 85000,0 | 0,0 | ||
0118340 | 8340 | 0540 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | Програма природоохоронних заходів Сквирської міської територіальної громади на 2021 рік | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №83-3-VІІІ | 85000,0 | 0,0 | 85000,0 | 0,0 |
0600000 | Відділ освіти Сквирської міської ради (головний розпорядник) | х | х | 21720,0 | 21720,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0610000 | Відділ освіти Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | х | х | 21720,0 | 21720,0 | 0,0 | 0,0 | ||
1000 | ОСВІТА | х | х | 21720,0 | 21720,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0111142 | 1142 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2021 році виповнюється 18 років на 2021 рік | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №89-3-VІІІ | 21720,0 | 21720,0 | 0,0 | 0,0 |
0800000 | Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради (головний розпорядник) | х | х | 1800000,0 | 1800000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0810000 | Відділ праці, соціального захисту та соціального забезпечення Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | х | х | 1800000,0 | 1800000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
3000 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | х | х | 1800000,0 | 1800000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
0813031 | 3031 | 1030 | Надання інших пільг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення Сквирської міської територіальної громади "Турбота" на 2021-2025 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №17-3-VІІІ | 30000,0 | 30000,0 | 0,0 | 0,0 |
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв"язку | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №17-3-VІІІ | 250000,0 | 250000,0 | 0,0 | 0,0 | |
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №17-3-VІІІ | 1520000,0 | 1520000,0 | 0,0 | 0,0 | |
1000000 | Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (головний розпорядник) | х | х | 100000,0 | 100000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
1010000 | Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | х | х | 100000,0 | 100000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
5000 | ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ | х | х | 100000,0 | 100000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
1015011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2025 роки у Сквирській міській територіальній громаді | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №19-3-VІІІ | 100000,0 | 100000,0 | 0,0 | 0,0 |
1200000 | Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (головний розпорядник) | х | х | 8400700,0 | 8400700,0 | 0,0 | 0,0 | ||
1210000 | Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради (відповідальний виконавець) | х | х | 8400700,0 | 8400700,0 | 0,0 | 0,0 | ||
6000 | ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО | х | х | 7143700,0 | 7143700,0 | 0,0 | 0,0 | ||
1216014 | 6014 | 0620 | Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів | Програма забезпечення збору, вивезення та захоронення твердих відходів у Сквирській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №15-3-VІІІ | 1399300,0 | 1399300,0 | 0,0 | 0,0 |
1216030 | 6030 | 0620 | Організація благоутрою населених пунктів | Програма заходів по організації благоустрою Сквирської територіальної громади на 2021 рік | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22 грудня 2020 року №14-3-VІІІ | 5744400,0 | 5744400,0 | 0,0 | 0,0 |
7000 | ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ | х | х | 1257000,0 | 1257000,0 | 0,0 | 0,0 | ||
1217461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | Програма утримання та розвиток дорожнього господарства Сквирської міської територіальної громади на 2021-2025 роки | Рішення сесії Сквирської міськоїї ради від 22грудня 2020 року №16-3-VІІІ | 1257000,0 | 1257000,0 | 0,0 | 0,0 |
Всього | х | х | 18749420,00 | 18664420,00 | 85000,00 | 0,00 | |||
Міський голова | Валентина ЛЕВІЦЬКА |